+90 542 3234885

+90 212 4380516

tabaka magnet
TABAKA MAGNETLER

Tabaka Magnetlerin Karakteristik Özellikleri:

Tabaka magnetler eğilip bükülebilirler. Dolayısıyla kavisli yüzeyler için kullanımları da mümkündür. Tabaka magnetlerin tek yüzü mıknatıslıdır. Ve mıknatıs kutupları artı ve eksi olarak yan yana aynı yüzey üzerinde sıralanmıştır. Tabaka magnetin tek yüzü üzerinde dizilmiş kutuplar arasındaki mesafe mıknatısın çekim gücünü belirler.Tabaka magnetler, makas, maket bıçağı, giyotin gibi aletlerle kolayca kesilip, şekillendirilebilirler.Tabaka magnetler mıknatıslılık özelliklerini zaman içinde kaybetmezler.Tabaka magnetlerde zengin stoğumuzla 0.4mm kalınlıktan, 3mm kalınlıktaki ekstra güçlü tabaka magnetlere kadar geniş bir ürün yelpazesiyle ve 30’un üzerinde çeşitle termin süresine gerek duymadan sipariş günü itibariyle hizmet verebilmekteyiz

 

TOPTAN MAGNET FİYATLARI İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

 


NATUREL TABAKA MAGNETLER 

Naturel Tabaka Magnetler için kalınlıklar 0.4mm’den başlar 1mm kalınlığa kadar çıkmaktadır. 1mm üzerindeki kalınlıklarda firma olarak ekstra güçlü magnetleri öneriyoruz (bkz. ekstra güçlü magnetler)
Muhtelif kalınlıktaki naturel tabaka magnet- mıknatısların özellikleri ve kullanım alanları hakkında detaylı bilgiye sitemizde ulaşabilirsiniz.

Naturel Tabaka Magnetlerin Teknik Özellikleri:
 
  • Tabaka magnet satışında kalitemiz onaylanmıştır.
  • Ürünümüzün tek tarafı mıknatıslıdır. Mıknatıslı yüzey UV’li parlaktır.
  • Tabakalar üretim aşaması sonrası kesilmiştir. Bu özellik tabaka magnetin pozasının düzgün olmasını sağlar. Pozası düzgün olmayan mıknatısın kesim sırasında toplanması imkansızdır. Pozası bozuk olan tabaka magnet- mıknatıs, çalışma şartlarınızı zorlaştıracak, daha çok efor ve zaman kaybetmenize sebebiyet verecektir.
  • Mıknatıslı tabakalar kolayca birbirinden ayrılabilir. UV yüzeyli malzemeler, tabakaların birbirinden ayrılamayacak derecede yapışmasına ve sizlerin özellikle magnetin sıvanması sırasında sıkıntı çekmenize neden olabilir.
  • Kullandığınız tabaka magnet ve mıknatısların kalitesi, size müşteri kazandırmasının yanı sıra magnet üretim sürecinin zahmetini de azaltacaktır.